O nás

Počátky sdružení NEFRK – NEzávislí FRenštátští Kandidáti sahají do roku 2002, kdy se skupina frenštátských nadšenců rozhodla aktivně zapojit do komunální politiky, aby mohli ovlivňovat vývoj a rozvoj našeho města.

Volební seskupení sdružuje občany, kteří nejsou členy žádné politické strany nebo hnutí a jejich úsilí a snaha se soustřeďuje výhradně na rozvoj našeho města, které většina z nás po celý svůj život bere jako svůj domov a má jej ráda.
Naši členové jsou odborníci různých profesí a různých zkušeností, jsou to lidé znalí místních poměrů a především nadšenci, kterým naše město není lhostejné a mají zájem a chuť pro něj něco udělat.

Sdružení NEFRK kandiduje od roku 2002 pravidelně ve volbách do našeho zastupitelstva. Volební úspěchy jsme měli dobré, většinou jsme získali dva až čtyři mandáty, ale zatím se nám bohužel nepodařilo prosadit v některém z koaličních uskupení, které sestavovalo orgány vedení města. Přesto jsme se v zastupitelstvu vždy snažili prosazovat náš volební program. Jsme ale rozhodnuti naši snahu nevzdávat. Letos proto jdeme do voleb už popáté. Stále se držíme stejných principů a zásad. Chceme být s vámi, občany Frenštátu, v úzkém kontaktu. Tentokrát jste se s námi mohli setkat při sběru podpisů na petiční archy k registraci do voleb, vypsali jsme anketu pro občany města, ve které mohou sdělit, co je nejvíce trápí. Anketní lístky jste dostali do poštovních schránek a v několika provozovnách ve městě jsou umístěny anketní urny, kde můžete odevzdat anketní lístky se svými podněty. Naplňujeme tak naše volební heslo: „ SPOLEČNĚ S VÁMI PRO NAŠE MĚSTO“.

Chceme být vaše záruka, abyste věděli, že náš prvořadý zájem je naše město a spokojenost občanů. Usilujeme o váš volební hlas. Věříme, že nám dáte důvěru a v komunálních volbách ve Frenštátě pod Radhoštěm ve dnech 5. a 6. října 2018 budete volit kandidáty NEFRK – volební číslo 7.